Na Kudlově shořel autobus

KUDLOV - Zlínští hasiči včera krátce po půl sedmé večerní zasahovali ve Zlíně v místní části Kudlov na výjezdu směrem na Březůvky u požáru autobusu, ve kterém cestovalo celkem 15 lidí a řidič.

Na místo hlášeného požáru byli ihned krajským operačním střediskem vysláni hasiči ze stanice Zlín a hasiči statutárního města Zlína. Po příjezdu jednotek byli všichni cestující již v bezpečí mimo hořící autobus a nikdo neutrpěl zranění.

Hasiči v dýchací technice k likvidaci požáru použili celkem tři proudy hasební vody. Požárem byl zasažen i vzrostlý strom, nacházející se v těsné blízkosti hořícího autobusu. 

Pro cestující na místo přijel náhradní autobus. Po celou dobu zásahu hasičů byla komunikace uzavřena a dopravu odkláněli policisté. 

Na požářiště se dostavil vyšetřovatel hasičů, který jako příčinu vzniku požáru stanovil technickou závadu na řídící jednotce. Vzniklou škodu vyčíslil na tři sta deset tisíc korun.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163545′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2365‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163545‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x