Jubilejní 20. ročník CZ&SK HELLO JAZZ WEEKEND se koná 17.–20. 7. 2019

ZLÍNSKÝ KRAJ - Česko-slovenský jazzový weekend si odbyl svou premiéru v červenci 2000.  Z nesmělého projektu se za 19 let své historie stala samozřejmá součást prázdninového kulturního dění v regionu. Co připravili pořadatelé pro jubilejní 20. ročník?

Festival letos od středy 17. července do soboty 20. července nabídne osvědčené, volně přístupné koncerty v Uherském Hradišti, Kyjově a Zlíně-Malenovicích a samozřejmě dva hlavní festivalové koncerty v Jezuitské koleji v Hradišti a v Klubu Nětčice v Kyjově.

Po pěti letech si znovu zahraje v rámci hlavních koncertů v Uherském Hradišti a v Kyjově Dan Bárta s triem Roberta Balzara, Peter Lipa se svým bandem a žánrově bude trochu vyčnívat produkce Slováckého komorního orchestru se sólistou Jiřím Pospíchalem.

Česko-slovenský rozměr festivalu podtrhne účinkování CZ&SK Big Bandu Matúše Jakabčice. Na koncertech Víno a Jazz se letos představí v Hradišti slovenská kapela Funny Fellows a v Kyjově si zahraje F dur Combo s Pavlem Procházkou. Na dalších doprovodných akcích se představí uherskohradišťsko- pražské Jiné Trio a další regionální kapely.

Cena vstupenek na hlavní koncerty je v předprodeji 290 Kč a na místě 350 Kč, cena vstupenek na koncerty Víno a Jazz je v předprodeji 150 Kč, na místě 190 Kč. Ostatní doprovodné akce budou přístupné bez vstupného.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x