Ve Slušovicích po srážce s nákladním autem zemřela chodkyně.

SLUŠOVICE - Dnes odpoledne došlo ve Slušovicích k tragické dopravní nehodě. Chodkyně podlehla zraněním způsobených při střetu s nákladním autem. Jedná se o čtvrtou smrtelnou nehodu v letošním roce v okrese Zlín.

Krátce po jedné hodině po poledni došlo ve Slušovicích na silnici vedoucí do obce Neubuz k tragické nehodě. Čtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Man jel směrem od centra. Bylo to ve chvíli, kdy pravděpodobně přecházela silnici bez přechodu pro chodce dvojice osob. Došlo ke střetu nákladního vozidla s oběma osobami.

Sedmasedmdesátiletá chodkyně bohužel utrpěla při střetu zranění neslučitelná se životem. Osmileté dítě utrpělo zranění středně vážného charakteru a bylo převezeno do nemocnice.

Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku ke zjištění ovlivnění alkoholem. Tato byla negativní. Na zjišťování okolností této dopravní nehody se podílí dopravní policisté i kriminalisté. K vyšetřování bude přizván znalec v oboru doprava.

 Po dobu vyšetřování nehody byla silnice uzavřena. K obnovení provozu došlo krátce před pátou hodinou odpolední.

Policisté žádají případné svědky nehody, aby podali své svědectví. Případné informace mohou sdělit na jakékoliv policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x