Koupaliště v Kloboukách zahajuje sezonu

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Venkovní teploty v těchto dnech stoupají k ryze letním hodnotám, a tak valašskokloboucké městské koupaliště otevřelo své brány. Lidé tam mohou za osvěžením i odpočinkem přicházet už od úterka 11. června, a to v době od 10 do 19 hodin, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Do konce tohoto týdne bude areál ve zkušebním režimu, od víkendu však už najede na plný provoz.

„Dětem v kloboucké základní škole letos začínají prázdniny o dva týdny dřív, a tak si volných letních dní mohou užívat třeba na zdejším koupališti. To návštěvníkům na sezónu opět připravilo bohaté možnosti vyžití od plážového volejbalu, badmintonu a ruských kuželek až po skákací trampolínu nebo ping-pong a chybět nebude ani bufet s občerstvením. Dětem i dospělým přejeme příjemný relax u vody,“ pozval místostarosta Karel Ptáček. Poznamenal, že za přípravu koupaliště na letní provoz náleží poděkování pracovníkům Valašskoklobouckých služeb.

Vstupné zůstává na loňské výši, a sice 40 korun pro dospělého, pro děti do 15 let a seniory 25 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma. Za rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti uhradí návštěvníci 100 korun.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x