Na zlínském zámku vystoupí rocková kytarová kapela

ZLÍN - Koncert pro všechny příznivce rockové hudby odehrají mladí hudebníci ze základní umělecké školy Morava již tento pátek na nádvoří zámku ve Zlíně. Jejich vystoupení začíná v 19.00 hodin, serveru Zlin.cz to za pořadatele uvedla Kateřina Martykánová.

Chlapecký kytarový soubor pod netradičním názvem Avarom Dnabseulb (čteno pozpátku Bluesband Morava) představí na zámeckém nádvoří nejen klasické a dobře známé hity (Canned Heat, Neil Young, Chuck Berry, Animals, Lynyrd Skynyrd) ale i další produkci, se kterou vystupují. Jak o sobě sami říkají: „Jsme sedm statečných, kteří rozšiřují kvalitní hudbu mezi veřejnost“.

Avarom Dnabseulb jsou hudebníci ze základní umělecké školy Morava, která byla založena v roce 2003. Má tři obory – hudební, výtvarný a literárně dramatický. Vyučuje v obcích
v okolí Zlína a ve městě Zlíně. Zejména v menších obcích zaměřuje výuku na dodržení hudebních, řemeslných a místních kulturních tradic.

Koncert se koná v pátek 14. června v 19.00 hodin na nádvoří Zlínského zámku. V případě nepříznivého počasí bude přesunut do vnitřních prostor. Vstupné je 50 korun.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x