Devátý ročník Holešovské Regaty připluje už příští víkend

HOLEŠOV - Už příští víkend zaplní zahrady Zámku Holešov fanoušci české a slovenské hudby, která jim bude servírována v jedinečném prostředí na rodinném festivalu Holešovská Regata. Jeho devátý ročník proběhne 21. a 22. června 2019 a hostit bude taková jména, jako jsou kapely JELEN, DESMOD, TATA BOJS, WOHNOUT, TUBLATANKA, a zpěváci VAŠO PATEJDL, RICHARD KRAJČO, ONDŘEJ HAVELKA, LUCIE REDLOVÁ a další.

I letos se můžete těšit na víkend plný skvělé muziky a bohatého doprovodného programu, v němž nebude chybět oblíbený přejezd vodní lávky, soutěžní přehlídka netradičních plavidel, projížďky na dračích lodích a spousta atrakcí pro děti.

Páteční program je věnován slovenským interpretům, z toho důvodu také nese podtitul „slovenský večírek“. Regatu odstartuje v pátek odpoledne populární Vašo Patejdl se svojí kapelou a směsicí hitů „od Elánu po Fontánu“, naváže kapela Desmod a o finále se postará legendární Tublatanka.   

Sobota bude tradičně nabitá nespočtem kapel rozdílných žánrů. Diváci se můžou těšit na kapely Jelen, Wohnout, Ukulele Troublemakers, Lucii Redlovou nebo mladé sesterské duo Genius Locci. Zazní také „Kryštof songy“, které v akustické verzi zahrají zásadní členové této kapely Richard Krajčo a Nikos Grigoriadis. Odbočku do swingového žánru obstará showman, herec a zpěvák Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Sobotní finále pak bude patřit kapele Tata Bojs, která s ohledem na své kulaté výročí připravuje pro svůj koncert na Regatě speciální hodinový set s ohňostrojovým finále.
Zámecké nádvoří v sobotu roztančí a rozehrají žáci ZUŠ F.X.Richtera při příležitosti 70. výročí této umělecké školy. Malí návštěvníci se mohou těšit na loutkové představení O malé, velké princezně a ti velcí zase na kapely Brajgel a Ateliér.

Na zámecké louce budou probíhat workshopy ve slackline pod dohledem mistrů světa v této atraktivní disciplíně, jejichž umění si diváci budou moci vychutnat i při několika exhibičních vystoupeních mezi hudebním programem. Všechny doprovodné atrakce, jako jsou dračí lodě, skákací hrady, loutkové divadlo, aquazorbing a další, jsou pro návštěvníky Regaty tradičně zdarma.

Holesovska Regata

Devátá Regata vypluje pod vlajkou nového generálního partnera, kterým se stalo koupelnové studio Elements – koupelny patřící pod křídla našeho dlouholetého partnera – společnosti Gienger. Dalším novým členem naší Regatí rodiny je Pivovar Zubr, který se stal jedním z hlavních partnerů našeho festivalu,“ informoval Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Vstupenky na Holešovskou Regatu jsou v prodeji až do 20. června v sítích Ticketportal a GoOut. Jednodenní vstupenka pro dospělé vyjde na 550 Kč, pro děti do 15 let jen 290 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 850 Kč pro dospělého a 500 Kč pro děti. Na místě budou k zakoupení pouze vstupenky jednodenní za 600 Kč. Děti do 7 let mají vstup na festival v doprovodu rodičů zdarma.

„Nechceme, aby název „rodinný festival“ byl jen reklamním přívlastkem. Právě proto se opravdu dlouhodobě snažíme zpřístupnit Holešovskou Regatu celé rodině, od malých dětí po rodiče i prarodiče, a to nejen výběrem interpretů. Znám to z vlastní zkušenosti, že taková jednodenní akce dokáže mnohdy hodně zahýbat rodinným rozpočtem. Právě proto u nás nejmenší děti do sedmi let za vstup na festival neplatí a doprovodné atrakce jsou pro všechny zdarma. Ceny vstupenek také držíme níže, než je dnes u podobně hvězdně obsazených festivalů obvyklé, a to i přes stále rostoucí náklady na interprety, techniku i personální zabezpečení festivalu,“ uvedl Michal Žáček.

Veškeré informace naleznou zájemci na Facebooku festivalu a na webu www.holesovskaregata.cz

 

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163570′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2374‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163570‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x