Pořadatelé Lážo Plážo Festu budou z vody dohlížet na lidi, kteří se budou snažit na akci doplavat bez vstupného

OTROKOVICE - Rekreační oblast Štěrkoviště v Otrokovicích bude v sobotu patřit jednodennímu hudebnímu festivalu Lážo Plážo Fest a areál bude kvůli akci uzavřen. Mohou se však najít lidé, kteří se pokusí na festival doplavat z přilehlých břehů. Pořadatelé festivalu si však na tyto nepoctivce hodlají došlápnout, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Pokud se někdo pokusí na festival doplavat ve snaze ušetřit za vstupné, rozhodně se mu to může vymstít. Pořadatelé totiž tyto plavce bez milosti pošlou zpět a pokud by už nepoctivci neměli dost sil na návrat, může být ohrožena jejich bezpečnost.

„Na vodní ploše nádrže budeme mít z důvodu bezpečnosti čluny, stejně tak se budou pořadatelé pohybovat v okolí celého Štěrkoviště. Koupat se na přilehlých březích bude možné, žádáme ale obyvatele, kteří nejsou účastníky festivalu, aby neplavali z okolních břehů na místo konání festivalu. Pořadatelé budou v těchto případech nuceni plavce posílat zpět a může tak být ohrožena jejich bezpečnost,“ řekl organizátor Jan Svoboda.

V rámci festivalu vystoupí několik známých hudebníků, například Horkýže Slíže, Marek Ztracený, Rybičky 48, formace Poletíme? či kapela PSH. 

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x