Zraněnému řidiči okamžitě pomohl bývalý kolega hasičů.

ZLÍN - V 7:46 hodin přijalo krajské operační středisko žádost o pomoc při dopravní nehodě na ulici Broučkova ve Zlíně. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů s jedním cisternovým automobilem.

Vzhledem ke vzdálenosti stanice byli hasiči na místě nehody do několika minut. Jak bylo potvrzeno, u benzínové stanice došlo ke střetu malého motorového motocyklu s osobním vozem značky Škoda Octavia, a bohužel také ke zranění řidiče motocyklu. Ten však měl velké „štěstí v neštěstí“, protože na benzínové stanici se v době nehody nacházel nedávný kolega profesionálních hasičů ze Zlína, který mu okamžitě poskytl první pomoc na odpovídající úrovni. Po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby pomohli hasiči s jeho naložením do sanitního vozu a zraněný byl následně odvezen do nedaleké nemocnice.

Jednotka provedla protipožární zajištění obou vozů a zkontrolovala úniky provozních náplní. Jakmile policie zadokumentovala místo havárie, byl proveden úklid povrchu vozovky, aby mohl být obnoven plynulý provoz. Krátce po deváté hodině se hasiči vrátili zpět na svou základnu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163577′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2376‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163577‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x