KAM ZA KULTUROU: Pořádná nálož letní zábavy

ZLÍNSKÝ KRAJ - Kunovské léto, letní slunovrat i Holešovská regata, to vás čeká v tomto týdnu na Východní Moravě.

Město Kunovice bude od 19. do 23. června žít 26. ročníkem Mezinárodního dětského folklorního festivalu Kunovské léto. Převážná většina programu se odehraje v areálu Jízdy králů, ale také v Panském dvoře, zavítá do Uherského Hradiště, Luhačovic.  Těšit se můžete jak na folklorní vystoupení, tak i na řadu doprovodných akcí, například na Gulášfest, slavnostní ohňostroj, taneční školu pro veřejnost, výstavu železničních modelů apod. Cestovat můžete prostřednictvím výstavy Letem světem s Hanzelkou a Zikmundem.

Prestižní hudební těleso – Hudba Hradní stráže a Policie ČR vystoupí 20. června od 19 hodin na Lázeňském náměstí v Luhačovicích.  

Rekreační areál Pod Šaumburkem v Hostýnských vrších připravil k přivítání astronomického léta program pro děti a dospělé s názvem LÉTOBRANÍ pod Šaumburkem. Proběhne v pátek 21. června, tj. v den letního slunovratu. Od 16 hodin, kdy bude areál otevřen, až do pozdního večera se můžete těšit na revivalové rockování se skupinami Divokej Bill revival (21.30-22,50), Waťák – Kabát revival (20.00-21.00) a úspěšnou dětskou kapelou DOCELA (17.55-19.20). Vstupné 150 Kč, děti do 15 let zdarma, osoby starší 60 let 50 Kč.

Zahrady Zámku Holešov zaplní fanoušci české a slovenské hudby, která jim bude servírována v jedinečném prostředí na rodinném festivalu Holešovská Regata. Jeho devátý ročník proběhne 21. a 22. června 2019 a hostit bude taková jména, jako jsou kapely JELEN, DESMOD, TATA BOJS, WOHNOUT, TUBLATANKA, a zpěváci VAŠO PATEJDL, RICHARD KRAJČO, ONDŘEJ HAVELKA, LUCIE REDLOVÁ a další.
I letos se můžete těšit na víkend plný skvělé muziky a bohatého doprovodného programu, v němž nebude chybět oblíbený přejezd vodní lávky, soutěžní přehlídka netradičních plavidel, projížďky na dračích lodích a spousta atrakcí pro děti.

Další akce najdete v akcích na Zlin.cz, nebo na vychodni-morava.cz.
 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x