Cyklojízda si v Otrokovicích vyžádá dopravní omezení

OTROKOVICE – Na dopravní omezení se musí tuto neděli připravit lidé v Otrokovicích. Chystá se totiž tradiční mezinárodní akce Cyklojízda, informovala server Zlin.cz mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

V neděli 23. června 2019 při konání sportovní akce Cyklojízda Dubnica nad Váhom – Otrokovice a závodů cyklistů kategorie U 19 v rámci 56. ročníku Medzinárodných dní cyklistiky dojde v okolí hotelu Společenský dům k následujícímu omezení:

Od 8:00 do 19:00 bude zakázáno zastavení v ulicích Erbenova (úsek od křižovatky s ul. tř. Tomáše Bati po křižovatku s ul. Dobrovského), Dobrovského (úsek od křižovatky s ul. Erbenova po křižovatku s ul. Moravní), Moravní (úsek od křižovatky s ul. Dobrovského po křižovatku s ul. tř. Spojenců), tř. Spojenců (úsek od křižovatky s ul. Erbenova po křižovatku s ul. Moravní) a Tylova (úsek od křižovatky s ul. tř. Tomáše Bati po křižovatku s ul. tř. Spojenců) vyjma vozidel pořadatelů, doprovodu cyklistů a IZS.

Od 13 do 19 hodin, kdy bude probíhat silniční kritérium reprezentantů kategorie U19 kolem Společenského domu, nebude možné z uzavřeného prostoru vyjet na místní komunikace ulic Erbenova, tř. Spojenců, Dobrovského a Moravní. Žádáme občany, kteří bydlí v dotčené části (viz zvýrazněný prostor v plánku) a předpokládají, že budou vyjíždět, aby svá vozidla s dodatečným předstihem odstavili na jiném místě před platností dopravního značení.

V souvislosti s pořádáním cyklistických závodů dojde k přesunutí autobusové zastávky Společenský dům linky 55 v obou směrech na autobusové nádraží. Zastávka Senior a Moravní nebude v neděli 23. června 2019 dopravně obsloužena.

„Prosíme obyvatele výše jmenovaných ulic, aby věnovali zvýšenou pozornost dopravnímu značení o změně průjezdnosti, neparkovali svá vozidla na těchto komunikacích, dodržovali pokyny strážníků MP Otrokovice a pořadatelů, respektovali přechodné dopravní značení a dbali zvýšené opatrnosti v době konání závodů,“ obrátila se na veřejnost mluvčí otrokovické radnice.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x