Zlínští strážníci řešili hodně neobvyklý sexuální příběh místního seniora

ZLÍN - Až na služebně Městské policie Zlín měl dohru neobvyklý případ čtyřiasedmdesátiletého seniora ze Zlína, který si původně jen chtěl užít s prostitutkou v privátu. Serveru Zlin.cz to sdělil zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Vitální senior se rozhodl využít sexuálních služeb jednapadesátileté nevěstky. Jenže mu došly peníze a stařík se rozhodl dát ženě jako zálohu 200 korun a k tomu do zástavy zlatý prsten. Ten mu měla vrátit ve chvíli, kdy jí za sexuální služby doplatí zbytek.

A právě kvůli zlatému prstenu se muž rozhodl obrátit na strážníky s tím, že mu jej žena odmítá vrátit. „Operační důstojník se telefonicky zkontaktoval s dotyčnou, s níž se dohodnul, že se také ona dostaví do budovy ředitelství, aby mohlo být nedorozumění vysvětleno. Žena na služebně potvrdila slova oznamovatele a řekla, že mu prsten klidně vrátí, když dodrží, co slíbil, a zaplatí. Muž nakonec na místě ženě doplatil 800 korun a ona mu zlatý prsten vrátila zpět,“ poznamenal Janík.

Ani tak ale nebyl senior zcela spokojený. Před odchodem si totiž ještě strážníkům stačil postěžovat, že navíc zbytečně utratil další peníze za lubrikační gel. Prý ho totiž vůbec nepotřeboval a ještě jej u kněžky lásky zapomněl.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x