Fotogalerie z prvního dne Holešovské Regaty

HOLEŠOV - Regatu odstartoval včera Vašo Patejdl se svojí kapelou a směsicí hitů „od Elánu po Fontánu“, pokračovala kapela Desmod a o finále se postarala legendární Tublatanka.  Rodinný festival Holešovská Regata pokračuje i dnes, sobota bude tradičně nabitá nespočtem kapel rozdílných žánrů.

Diváci se můžou těšit na kapely Jelen, Wohnout, Ukulele Troublemakers, Lucii Redlovou nebo mladé sesterské duo Genius Locci. Zazní také „Kryštof songy“, které v akustické verzi zahrají zásadní členové této kapely Richard Krajčo a Nikos Grigoriadis. Odbočku do swingového žánru obstará showman, herec a zpěvák Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Dnešní finále pak bude patřit kapele Tata Bojs, která s ohledem na své kulaté výročí připravuje pro svůj koncert na Regatě speciální hodinový set s ohňostrojovým finále.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163592′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2380‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163592‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x