Do Mirošova bude jezdit náhradní doprava

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Ředitelství silnic Zlínského kraje v červenci zahájilo avizovanou opravu komunikace mezi Vlachovou Lhotou a Mirošovem. Ta si vyžádá dopravní omezení, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková.

Práce na výstavbě pilotové stěny a rekonstrukci vozovky je zapotřebí provádět za úplné dopravní uzavírky, a tak došlo k odklonění provozu na objízdnou trasu vedoucí z Valašských Klobouk směrem na Lipinu, Vlachovice, Vlachovu Lhotu a opačně. Pro občany z Mirošova bude po dobu dopravního omezení zajišťována náhradní doprava.

„Autobusové spoje mají během uzavírky upravené jízdní řády, které respektují objízdnou trasu. Do místní části Mirošov však už linky zajíždět nebudou, což může pro občany znamenat jisté komplikace. Proto jsme ve spolupráci s městem Valašské Klobouky a osadním výborem v Mirošově připravili náhradní dopravu osobním automobilem,“ sdělil jednatel Valašskoklobouckých služeb Roman Petrůj. Přeprava bude zajišťována podle speciálního jízdního řádu, který je ke stažení na webu města.

Cestující budou v Mirošově nasedat na autobusové zastávce, ve Valašských Kloboukách pak na stanovišti číslo 5. Telefonické spojení na řidiče v případě dotazů je 774 565 215.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x