Generálka před ligou. Ševci ušili Senici tři kousky

ZLÍN - Zatímco Slavia brala v Trnavě česko-slovenský superpohár, když zdolala domácího vítěze tamní pohárové soutěže 3:0, její první soupeř v lize Fastav Zlín pokořil stejným způsobem v generálce  Senicu. Ostrý střet obou vítězů přijde 15. července, mistr bude ve Zlíně samozřejmě  favoritem.

Domácí už nastoupili jistě velmi podobně, jako příští pondělí.

V brance dostal přednost Dostál a zvláště ve druhé půli se párkrát pochlapil, hosté byli místy nebezpeční.

Ale dostali tři góly. V horkém podvečeru nejdříve skoroval Matejov, brzy po půli z penalty Džafič a v samém závěru mladý Nečas, zjevně nový muž základní sestavy.

Jinak se týden před startém pátého novodobého účinkování Fastavu v nejvyšší soutěži dějí věci.

Ikaunieks z Jablonce nepřijde. „Měl rodinné problémy, vrátil se do Rigy,“ komentoval šéf zlínského klubu Zdeněk Červenka.

Chvíli si z posil zahrál Janetzký, v základu Fantiš, počítá se i s Dominikem Maškem, který přichází na hostování z Mladé Boleslavi. Hrál druhý poločas, vystřídal osvědčeného Podia.

Uzdravuje se Poznar, klub už zjevně nereflektuje na služby útočníků Jakubova a Vyhnala, mladý Slaměna míří na ME devatenáctek.

A nováček Vraštil se vážně zranil, půl roku si nezahraje kvůli poraněnému kolenu. To je tedy pech.