Policisté hledají svědky dvou nehod, v obou jsou zapleteni cyklisté

ZLÍN - Během jediného týdne se ve Zlíně staly dvě nehody s účastí cyklistů, které si vyžádaly zranění chodců. Policisté nyní hledají svědky, serveru Zlin.cz to sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

První nehoda se stala 25. června po sedmé hodině ráno ve Zlíně na chodníku u zastávky MHD Náměstí Míru ve směru na Otrokovice. Neznámá cyklistka tu předním kolem narazila do nohy muže stojícího u tabule s jízdními řády MHD. Žena na kole i muž po srážce upadli na zem. Žena ovšem po chvíli opět nasedla na kolo a z místa nehody odjela. Při střetu utrpěl chodec lehké zranění. Policisté nyní hledají případné svědky dopravní nehody i samotnou cyklistku. Neznámá žena i svědci se na policisty můžou obrátit prostřednictvím linky 158.

Další nehoda se stala o pár dní později, konkrétně v pondělí 1. července krátce před půl čtvrtou odpoledne ve Zlíně v ulici Kúty. „V průchodu mezi domy v těsné blízkosti prodejny potravin se srazil šestasedmdesátiletý chodec s dosud neznámým cyklistou. Senior při střetu utrpěl poranění na hlavě, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ upřesnil Petr Jaroš. I v souvislosti s tímto případem se svědci i samotný cyklista mohou ozvat na linku 158.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x