Mrtvola ve stanu. Práce pro zlínskou policii a pohřební službu

ZLÍN - Za poněkud zvláštních okolností našli mrtvolu v bezdomovecké kolonii na konci továrního areálu ve Zlíně. Už řadu měsíců tu ve stanu přebývají podivné existence. Jedna z nich byla dnes ráno nalezena mrtvá.

„Byl to pro mne šok, včera večer jsme se normálně bavili nic nenasvědčovalo tomu, že se vidíme naposledy. Byl fakt v pohodě,“ tvrdil ráno vleže pod stromem další muž bez přístřeší v obležení z krabicového a petkového vína.

Podle jeho slov šel za kamarádem dnes ráno kurátor a když mu neotevíral stan, požádal ho o asistenci. Společně pak našli muže bez známek života.

Bezdomovci letos zemřeli zkraje roku například ve Zlíně na Kudlově v zanedbaném stavení, anebo v objektu bývalé kotelny v Kroměříži.

Tam se později ukázalo, že šlo o dvojnásobný násilný trestný čin.

Video

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163852′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2401‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163852‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x