Ve Zlíně probíhá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2019

ZLÍN – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2019. Ocenění si odnese jako každý rok pět kandidátů, kteří jsou svým aktivním přístupem k životu a zapojením do činnosti komunity i ve vyšším věku inspirací a přínosem pro své okolí, uvedl pro server Zlin.cz mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer.

Nominaci může podat kdokoliv z řad veřejnosti, podmínkou je pouze trvalé bydliště kandidáta na území statutárního města Zlína. V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí.

Počátkem měsíce září členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou 5 seniorů, kterým bude v rámci tradičního divadelního představení pro seniory předán pamětní list a drobný dárek.

„Návrhy na jmenování shromažďuje do pátku 30. srpna 2019 sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína – detašované pracoviště v budově Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, 2. etáž, dveře č. 229,“ vzkázal Melzer.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x