Zlín se chystá vydat zážitkového průvodce

ZLÍN - Zlínská radnice chystá vydání zážitkového průvodce s názvem Rozvaž se ve Zlíně. Jak server Zlin.cz informoval mluvčí magistrátu Tomáš Melzer, město uvítá nápady veřejnosti.

Na přípravě nového zážitkového průvodce městem se mohou podílet i obyvatelé a subjekty ze Zlína a nejbližšího okolí. Oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu, které materiál připravuje, uvítá jejich tématicky související tipy, postřehy a doporučení.

„Do tvorby nového městského propagačního materiálu Rozvaž se ve Zlíně chceme zapojit širokou veřejnost i místní podnikatele. Zajímají nás například informace o zajímavých službách, pořádaných akcích a další nápady, které by dle jejich uvážení neměly v průvodci chybět,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

Zážitkový turistický průvodce Rozvaž se ve Zlíně chce nabídnout všem místním i návštěvníkům města zajímavé a netradiční zážitky. Zpestří ho hravé logo Rozvaž se ve Zlíně, známé již z jiných propagačních předmětů města, které jsou k dostání v Městském informačním a turistickém středisku v budově radnice.

„Zážitková brožura naváže na sérii propagačních materiálů a předmětů s hravým logem Rozvaž se ve Zlíně, které hraje i hlavní roli v naší letní fotosoutěži pro cestovatele,“ vzkázala Eva Manišová.

Náměty a připomínky k připravovanému materiálu Rozvaž se ve Zlíně přijímá Marcela Herinková na e-mailu marcelaherinkova@zlin.eu do 15. srpna.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x