Policie hledá svědka brutálního napadení ve Zlíně

ZLÍN - Zlínští kriminalisté hledají svědka brutálního napadení, při kterém neznámý útočník zkopal staršího muže. Svědka zachytila kamera a policisté nyní doufají, že ho někdo pozná, o případu server Zlin.cz informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Policisté mají fotografii svědka, ale stále nevědí, o koho jde. Pátrají po něm už několik dní a nyní se rozhodli požádat o pomoc i širokou veřejnost. „Je to důležitý svědek v případu fyzického napadení, které se stalo ve středu 10. července 2019 krátce po půlnoci na zastávce MHD ve Zlíně U Zámku ve směru na sídliště Jižní Svahy. Prozatím neznámý pachatel tady několikrát kopl do obličeje i těla staršího sedícího muže, který skončil se zraněním v nemocnici,“ upřesnila policejní mluvčí.

Policie věří, že muže na snímku někdo pozná. Pokud se tak stane, měl by dotyčný co nejrychleji kontaktovat policii, a to buď prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo se může dostavit osobně na Obvodní oddělení policie ve Zlíně na třídě T. Bati 44. Výslech svědka by mohl kriminalistům výrazně pomoci ve vyšetřování.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x