Pojďme hoši, pojďme do toho. Berani na ledě

ZLÍN - A je to tady, srdíčko hokejových fandů vždycky zkraje čtvrtého červencového týdne pookřeje. Aby ne, jejich oblíbenci jdou na led. Trenér Stavjaňa má k dispozici i několik posil. A také dva asistenty, srdcaře Martina Hamrlíka a Richarda Hrazdíru.

V týdnu se čeká ještě pořádné oteplení, podmínky a ledě PSG Arény budou náročné, nejen pro hokjeisty, jistě i pro pány ledaře.

Mezi spletí beraního stáda se vyjímali i dva donedávna zranění. Zdravotně je na tom lépe Pavel Sedláček, Jiří Ondráček si zabruslil a musí po operaci achillovky ještě opatrně, to je jasné.

Z nových tváří třeba Roman Sturzc, Švéd Rickard Palmberg, předpokládaný tahoun Bedřich Köhler, také už naplno zlínský Jan Dufek a ze zámoří se vrátivší bek Lukáš Buchta.

„Máme tři golmany, vedle Kašíka i Hufa a Kořénka, támhle to je syn Tomáše Kapusty Samuel,“ ukázal na zajímavou mladou devatenáctiletou tvář trenér Stavjaňa.

Ostrá zápasová příprava začne 13. srpna, v rámci Zubr cupu bude prvním soupeřem pražská Slavia.

Ve středu 14. srpna se bude hrát dlouho očekávaný zápas se Vsetínem, zřejmě ve Zlíně.

Do extraligy naskočí tým duelem v Karlových Varech, to bude v kalendáři datum 13. září. Poprvé doma o dva dny později proti Vítkovicím.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x