Běh pro život alias Šumická bota 2019

ŠUMICE - Milujete běžecké závody a přitom rádi přispějete na dobročinné účely? Udělejte dvě věci v jedné a zúčastněte se již třetího ročníku “Běhu pro život alias Šumická bota”.

Šumická bota je charitativní běžecký závod po okolí obce Šumice na Uherskobrodsku. Čekají Vás čtyři kategorie – trasa 3 km, 10 km a 20 km (jedná se o kombinaci asfaltu a polní  cesty) a nově kategorie 1,6 km, určená vozíčkářům.

Pro širokou fandící veřejnost bude přichystáno občerstvení (od pochutin až po vydatný oběd, nealko i alko), pro děti doprovodné aktivity. Vše bude umocněno hudební produkcí.

V prvním ročníku běhu jsme společně pomohli Jakubovi z Brna, kterému jsme částečně pomohli zaplatit následnou péči po transplantaci kostní dřeně částkou 48 671 Kč. Druhý ročník, respektive jeho výtěžek, putoval do Uherského Brodu, kde jsme pomohli částkou 53 573 Kč dvou a půl leté holčičce, uzdravující se po léčbě nádoru mozku.

Ani letos nechceme být lhostejní k člověku trpícímu nemocí, a proto vyhlašujeme další ročník běhu, kterého se můžete zúčastnit i Vy!  Konat se bude v sobotu 14. září 2019. Letos výtěžek darujeme dokonce 2 rodinám s těžce nemocnými dětmi (celkem šesti).

Proč se zúčastnit Šumické boty? Zde je příběh rodin, kterým pomůže výtěžek již  3. ročníku Běhu pro život.
 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x