Po nehodě museli hasiči řidiče z vozu vyprostit

ZLÍNSKO - V 14:58 hodin byla na krajské operační středisko hasičů nahlášena dopravní nehoda osobního vozu u obce Horní Lapač. Podle prvotních informací od oznamovatele byla ve voze zaklíněna jedna zraněná osoba.

Na místo byly ihned vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Holešov a Zlín. Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu upřesnil velitel zásahu, že se jedná o havárii osobního vozu Peugeot, který narazil do betonové patky u komunikace. Řidič byl ve vraku zaklíněn a jednotka ve spolupráci se záchranáři okamžitě zahájila jeho vyproštění. Po příjezdu jednotky ze Zlína byla použita i druhá sada hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Jakmile hasiči osobu vyprostili, byla předána do péče zdravotnické záchranné služby a následně odvezena do nemocnice. Silnice mezi Horním Lapačem a Fryštákem byla v době řešení události obousměrně uzavřena.

Po zadokumentování nehody policií odstranili hasiči vrak mimo komunikaci a povrch vozovky očistili od střepů a úlomků. Následně velitel zásahu předal místo policii a hasiči se vrátili zpět na svou základnu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163900′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2420‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163900‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x