Muž kradl v obchodě ve Zlíně a pral se s pracovníky, skončil na policii

ZLÍN – Policisté zajistili třicetiletého muže, který se ve Zlíně provinil hned několika skutky. Kradl na benzince, v dalším obchodě si strkal věci do kalhot a také se pral, řekl serveru Zlin.cz Pavel Janík ze zlínské městské policie.

Strážníci museli řešit řádění muže hned několikrát. První případ se stal na benzinové čerpací stanici, kam přišla dvojice mužů. „Jeden z nich zabavil obsluhu a zaplatil za zakoupené zboží, druhý přitom vzal z regálu kosmetické přípravky a plyšovou hračku a dal si je pod mikinu. Oba pak odešli a krádež se potvrdila až kamerovým systémem,“ uvedl Janík. O pár hodin později hlídka muže našla ve městě a předala ho státní policii.

Ani to ale muže neodradilo od dalšího incidentu po propuštění. „V supermarketu v centru Zlína si nastrkal do kalhot potraviny a drogerii. Ani za jednu položku však nezaplatil, a když jej chtěli zaměstnanci zadržet, začal se s nimi prát,“ popsal Janík.

I když dotyčný i se zbožím utekl, nechal na prodejně bundu a batoh s osobními věcmi. Díky tomu policie zloděje identifikovala. O třetí krádež se muž pokusil v dalším supermarketu, odkud po odhalení utekl. „Z kamerového systému jsme ale měli jasno, o koho jde. Do pátrání se postupně zapojily všechny hlídky městské policie. Jedna z nich pak muže objevila v přístřešku autobusové zastávky,“ řekl Janík. Strážníci muže znovu předali státní policii.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x