Barumka: na úvod zářil Kopecký

ZLÍN - Úvodní městskou noční zkoušku na 49. ročníku Barum Czech Rally Zlín vyhrál největší favorit Jan Kopecký na tovární Fabii.

Ruské duo Grjazin, Lukjaňuk skončilo se čtyřvteřinovým odstupem za lídrem závodu a jeho touha vyhrát ve Zlíně popáté za sebou tak dostala hned zkraje třídenního závodu docela reálné obrysy.

V sobotu se početné startovní pole vydává na osm rychlostních testů s centry v Březové, Semetíně, Halenkovicích a Kostelanech.

V neděli pak čekají diváky i posádky vše řešící zkoušky Maják, Pindula a také pětadvacetikilometrová Kašava. Vše samozřejmě, jak je zvykem dvakrát.

Podívejte se na první zkoušku do setmělého Zlína.

Video

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164016′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2439‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164016‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Přehled všech článků k Barum rally uvedených na Zlin.cz naleznete vpravo od úvodní fotografie pod štítkem Barum Czech Rally Zlín nebo ZDE.
 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x