Berdych v Luhačovicích neobhájil. Triumf pro dvojici Křenek – Sládek

LUHAČOVICE - Loni prvenství, letos "jen" čtvrtfinále. Na šestém ročníku tenisového turnaje čtyřher, který připravily Lázně Luhačovice a.s., se děly věci.

Zatímco vloni si otec našeho úspěšného tenisového reprezentanta Martin Berdych s kamarádem lékařem Martinem Liberdou došli pro trofej, tentokrát se museli už ve čtvrtfinále sklonit před umem a bojovností fotbalově – novinářského páru Páník, Břenek.

Vítězi se ale stali všichni, především pořadatelé, déšť byl místy nepříjemný, ale vždy se umoudřil. Dvorce mají v luhačovickém klubu vedeném Jiřím Koutným, který zastal i roli ředitele turnaje, dokonalé.

„Letos jsme dokázali na kurty přivést opravdu zajímavé tváře. Výborně hrál třeba moderátor Jan Rosák, stejně jeho kolegyně Marie Retková, velkou radost nám svojí aktivní účastí udělal velvyslanec České republiky na Slovensku Tomáš Tuhý, stejně jako třeba zpěvačka Dagmar Zázvůrková, známých tváří, našich přátel i partnerů bylo na dvorcích celkem 36,“ komentoval vydařenou akci organizační šéf Dalibor Chrastina.

„Čím dál lepší úroveň a dnes i výhra nad počasím,“ těšilo mírně zdravotně indisponovaného generálního ředitele Lázní Luhačovice a.s. Eduarda Bláhu, jehož na antuce nahradil ku cti pořádající společnosti výkonný ředitel Jiří Dědek.

Ve finále udolala dvojice Křenek, Sládek největší překvapení vydařené akce, pár Máčalík, Čada 6:3. 

Pro vítězné páry hodnotné ceny, pro všechny dámy krásné růže.

Následoval úspěšný koncert slovenské formace Funny Felows a hodnotící banket, který ukončil zdařilé Dny slovenské kultury v největších moravských lázních.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164092′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2461‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164092‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x