Nehoda osobního auta a linkového autobusu uzavřela na celé dopoledne silnici u Otrokovic

OTROKOVICE - Pár minut před půl osmou ranní vyjeli profesionální hasiči ze stanice Otrokovice k dopravní nehodě osobního vozidla a linkového autobusu na silnici od Otrokovic směrem na Tlumačov.

Řidička osobního auta vjela do protisměru, kde se střetla s autobusem MHD. Po nehodě skončila řidička auta v péči záchranářů. Tři osoby z autobusu včetně řidiče si taktéž převzali záchranáři. V autobusu cestovalo celkem 42 osob, pro které přijel náhradní spoj.

Hasiči po příjezdu na místo nehody provedli u vozidel protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Autobus, který po střetu skončil částečně v příkopu, zajistili proti převrácení.

K vyproštění autobusu zpět na komunikaci byl použit vyprošťovací automobil dopravní společnosti, které patří havarovaný autobus. Po vytažení autobusu zpět na cestu hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel. Osobní automobil skončil mimo cestu a provozu nebránil. Odtah si zajistí jeho majitel.

Po celou dobu zásahu složek IZS byla komunikace obousměrně uzavřena.

Šetření nehody si převzali dopravní policisté.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164096′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2463‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164096‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x