Kraj ocení dobrovolníky pracující s mládeží

ZLÍNSKÝ KRAJ - Výzvu k předkládání nominací na ocenění dobrovolníků ze Zlínského kraje pracujících s mládeží schválili krajští radní. Kraj tak již pošestnácté ocení dlouhodobou a kvalitní činnost dobrovolných pracovníků, serveru Zlin.cz to sdělil Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

„Nominovat je možno pracovníky, kteří se ve svém volném čase pravidelně dobrovolnicky věnují práci s dětmi a mládeží mimo rodinu a školní vyučování, a to po dobu nejméně sedmi let. Nominace může široká veřejnost podávat do 18. října letošního roku,“ sdělil radní Zlínského kraje Miroslav Kašný, zodpovědný za oblast mládeže a sportu.

„Aktivní využití volného času dětí a mládeže pod vedením kvalifikovaných pracovníků patří mezi priority Zlínského kraje v oblasti primární prevence negativních společenských jevů. Toto ocenění je jedním ze způsobů, jak vyzdvihnout dlouhodobou a kvalitní činnost těchto pracovníků, kteří bez nároku na odměnu věnují svůj volný čas dětem a mládeži,“ dodal radní Miroslav Kašný.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x