Městské lesy Rožnov nabízejí palivové dřevo za výhodnější cenu

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Palivové smrkové dřevo za zvýhodněnou cenu 500 korun za metr krychlový nabízí občanům Rožnova a okolních obcí firma Městské lesy Rožnov pod Radhoštěm. Nabídka je platná do konce roku, řekl serveru Zlin.cz Marek Havran z rožnovské radnice.

Podle Havrana celá situace nastala kvůli kůrovcové kalamitě. „V nedávné době postihla také rožnovské lesy. Proto má nyní společnost městské lesy nadměrné těžby a díky tomu nabízí dřevo za zajímavou cenu 500 korun včetně DPH za metr krychlový,“ uvedl Havran.

Dřevo je smrkové , uvedl jednatel Městských lesů Rožnov Rostislav Polášek. „Dodává se v takzvaných výřezech o délce dva až čtyři metry. Nabídka platí do konce roku 2019 a cena dřeva je bez dopravy. Po dohodě můžeme zajistit také dopravu, možná je ovšem také doprava vlastní. Dřevo je možné odebrat přímo ze skládek v lese nebo z našeho manipulačního skladu v Rožnově pod Radhoštěm,“ uvedl Polášek.

Zájemci najdou informace na webových stránkách rožnovských městských lesů nebo se mohouo obrátit na jednatele Poláška na čísle 739 247 830.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x