Bída pokračuje. Zlín – Olomouc 1:4

ZLÍN - Kdepak, náprava prvních dvou porážek se nekonala ani ve třetím extraligovém kole. Hokejisté Zlína tak špatný úvod sezóny hodně dlouho nepamatují. Na svém ledě tentokrát odevzdali všechny body sousedům z Olomouce, když prohráli 1:4.

Nevyvíjelo se to přitom zrovna špatně. Szturc v 17. minutě pěkně propálil olomouckého Lukáše a domácí vedli.

Jenže ve druhé části hosté otočili. Nejprve se trefil Ostřížek a za pět minut si Žižka naprosto nešťastně srazil do vlastní branky nahození Onduška zpoza brankové čáry.

Času na vyrovnání bylo pořád dost, ale zásadní tlak se nekonal.

A tak, když šli domáci do power play, rozhodl v 59. minutě do prázdné zlínské branky druhým zásahem v utkání Ostřížek.

Ve stejné situaci na ledě ho napodobil ještě o minutu později Klimek a Olomoučtí tak berou všechny body.

Ve Zlíně bijí na poplach, v neděli míří do Plzně, tam to věru lehké nebývá. Ale zabrat už by měli, zatím se krčí bez bodu na předposledním místě tabulky.