Tenisové účty: úspěch zlínských prvoligistů, burčákové loby

ZLÍN - Mírná nostalgie, sezóna pod širým nebem se tenistům blíží ke konci. Ještě, že se v kraji vybudovala za poslední roky spousta hal.

To rozhodně ocenili třeba závodní hráči, když jim na úvod prvoligové soutěže družstev ve Zlíně nepřálo počasí.

„Mohli jsme tak při nabitém programu tenistů nabídnout čtyři antukové dvorce pod střechou, což rozhodně přispělo k organizačnímu úspěchu, navíc náš tým hrál i s oporou v podobě Jiřího Nováka velmi dobře, jen pár míčů nás dělilo od nečekaného prvenství ve skupině, skončili jsme druzí a udrželi bez problémů prvoligovou přílsušnost,“ mohl se radovat nehrající kapitán Jiří Svoboda.

Pěkně napilno mají i rekreační tenisté. V elitním setkání nejlepších z nich se na Avex cuopu radoval ve Zlíně na Vršavě tým SPO –  Monza, kde mimo jiné prodal um a talent veleúspěšný hokejista let nedávných Jiří Marušák.

Hraje se po celém kraji, ve Starém Městě za sebou mají burčákový turnaj dvojic, zaujaly nejen výsledky. „Vypilo se kolem 100 litrů výborného nápoje,“ hlásil osvědčený organizátor Karel Zálešák, poslední zářijovou sobotu nás čeká Masters nejlepších singlistů v kategorii Hard,“ dodává.

Stejně tak se na turnaji s burčákovým pohonem vedlo vyznavačům prohozů a lobů v Lukově.

„U nás vyhrála dvojice Pavel Hájek, Radek Kusák,“ potvrdil výborný výkon kroměřížsko – zlínského páru ředitel turnaje pod známým hradem Jaromír Brázda.

A na finiš v podobě Masters se chystají i zlínští Morning Birds neboli ranní ptáci. Ti hrají dlouhodobě čtyřhry ve Zlíně, svými výkony zatím v nejlepším slova smyslu udivuje například známý hokejový trenér Zdeněk Venera, jehož prohozy po lajně i smeče svědčí o skokovém nárůstu formy.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164099′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2464‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164099‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x