Šestý zápas, šestá porážka. Liberec – Zlín 6:4

LIBEREC - Kdo věřil, že zlínští hokejisté na ledě lídra extraligy překvapí, musel být už v sedmé minutě vyveden z omylu. Hosté totiž nezachytili nástup Bílých Tygrů a za šest a čtvrt minuty prohrávali o dvě branky.

Na Jelínkovu teč z páté minuty navázal ve zmíněné sedmé Marosz. Třetí gól pak zasadil Beranům ještě do konce první periody Ordoš a zdálo se být hotovo.

On ten náskok také rozhodující byl, třebaže v dalších pasážích se hosté vcelku slušně předvedli gólově.

Skóre ale časem vyskočilo už na 5:1 a vzmach v poslední části mohl těšit jen kosmeticky.

Góly Zlína Šlahař, Sturcz, Köhler a Ondráček.

O tom, že se zmar Zlína prohlubuje, svědčí třeba jeden fakt. Když Köhler snížil zkraje poslední třetiny na 3:5, šel na trestnou Okál a domácí v přesilovce zase odskočili a vlastně rozhodli.

Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín 6:4.

V pátek už musí žlutomodří opravdu vyhrát, hostí tříbodové Pardubice.