Zlínská zoo zve na první letošní lampionovou prohlídku

ZLÍN - Zlínská zoo tento pátek 4. října nabídne letošní první večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná. Návštěvníci tak budou mít šanci zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Pro návštěvu lze kromě hlavního vstupu využít od 14.00 i sezonní vstup. Pokladny budou během večerních prohlídek otevřeny do 19.30 hodin, celý areál zoo pak do 21.30 hodin.

„Večerní návštěvu doplní prohlídky s průvodcem. Trasa prohlídky povede k lachtanům, tropické hale, Zátoce rejnoků, tučňákům, do pavilonu žiraf a slonů a japonské zahrady Mu-Shin. Jedinou podmínkou je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hodin, ta poslední pak v 19.30 hodin,“ upřesnila Bujáčková.

Originální program nabídne i zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech zavedou návštěvníky do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hodin, další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, ta poslední se uskuteční ve 20.40 hodin. Vstupné do zámku bude pro večerní prohlídky jednotné, a to 40 Kč za osobu.

Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu.

Další večerní prohlídky zlínská zoo připravujeme na pátek 11. a 18. října.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x