Motorkáři ukončí svoji sezonu, pojedou z Otrokovic do Zdounek

OTROKOVICE - Sobotní akce MOTOBESIP 2019 – SHUTDOWN ukončí letošní motorkářskou sezonu. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí otrokovické radnice, odkud motorkáři na poslední letošní společnou cestu vyrazí.

„Motorkáři se začnou sjíždět v sobotu 12. října od 12 hodin k hotelu Společenský dům, odkud se ve 13 hodin kolona vydá na spanilou jízdu,“ sdělila Stehlíková. Trasa povede z Otrokovic (Společenský dům) přes Kvasice, Střížovice, Trávník, Kotojedy, Vážany, Jarohněvice, Šelešovice s cílem ve Zdounkách (příjezd k fotbalovému hřišti).

Už čtvrtým rokem byl Motobesip zaměřen na celou motorkářskou sezonu, neboť zahrnoval tři akce. Zahájení sezony (Restart), noční vyjížďku (Midnightride) a ukončení sezony (Shutdown). „Tyto preventivní akce pořádáme ve spolupráci se spolkem CzechBikers, abychom tak společně upozornili na bezpečnost na silnicích. V období od ledna do srpna letošního roku přišlo o život ve Zlínském kraji pět motorkářů, v celé České republice jich bylo třicet šest – což je o devět méně než vloni ve stejném časovém úseku,“ sdělila Renáta Krystyníková, vedoucí odboru dopravně-správního, která se podílí na organizaci Motobesipu.

Zájemci o účast v koloně motocyklů získají bližší informace na webových stránkách spolupořadatele – spolku CzechBikers.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x