Ve Zlíně se uskuteční oblíbená akce Dýňobraní

ZLÍN - I letos se ve Zlíně uskuteční oblíbená rodinná akce Dýňobraní, a to v sobotu 26. října od 14.00 do 18.00 hodin v parku Komenského. Serveru Zlin.cz to sdělil Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

Podzimně laděná akce je součástí projektu Živý Zlín a už pošesté ji připravuje spolek Inspirace Zlín.

„Pro rodiny s dětmi bude připravena stezka s podzimními úkoly, dlabání halloweenských dýní, různé výtvarné tvoření s Mojí dílnou, Ateliérem Radost a tvořivou dílnou Ruce v akci. Chystá se také soutěž ve dlabání dýní, strašidelné malování na obličej a další aktivity,“ upřesnil Fabián.

U Klubu 204 vyroste minijarmar a nebudou chybět dýňové speciality. Celý program moderuje Pavel Vacek z Městského divadla Zlín. I letos se děti mohou těšit na klauna Brdíka se speciálním představením pro tento den. V parku Komenského děti objeví také kolotoč na ruční pohon, lukostřelbu, skákací hrad, bludiště a jiné pohybové aktivity.

Vstupné na akci je jablíčko do jablečné spirály, která je rok od roku větší. „Vítány jsou zvláště děti ve strašidelných kostýmech. V případě deště se akce částečně přesouvá do Klubu 204,“ doplnil Fabián.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x