Brněnské beraní hodování. Kometa – Zlín 0:7

BRNO - To by si tedy měli statistici sáhnout hodně hluboko do svých záznamů. Kdy Kometa prohrála doma 0:7? Kdoví, zdali takový záznam v historii slavného klubu existuje?

Zlínští hokejisté osvěžení první výhrou nad Pardubicemi rozhodně netušili, jak moc jim to pod Špilberkem půjde.

Do branky šel mladý Huf a nutno hned konstatovat, že předvedl vynikající výkon. Ale to tentokrát platí o všech jeho spoluhráčích. O protihráčích nikoliv.

Domácí talent Vejmelka zatím vládl statistikám s více než  95 procentní úspěšností zásahů.

V 5. minutě byl ovšem „úspěšný“ v pěkné přihrávce Fryšarovi, odkrytí vlastní klece a tak šli hosté rychle do vedení.

Věci se děly i dál. Dvě další trefy Ference a Honejska například dělilo v 17. minutě rovných deset vteřin.

Čímž bylo zaděláno na senzaci a další zlínský úspěch.

Radost skupině zlínských fandů postupně rovnoměrně ve druhé i třetí části přidali dvakrát Šlahař, podruhé Honejsek a Herman.

Kometa těžce padla, Berani se zvedají.

Kometa Brno – PSG Berani Zlín 0:7 !!!

Teď čeká Sparta, hraje se v úterý ve Zlíně coby předehrávka 11. kola v půl šesté navečer.