Příprava vánočních trhů je v Meziříčí v plném proudu

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Stejně jako v předchozích letech, i pro letošek připravuje valašskomeziříčská radnice ve spolupráci s Kulturním zařízením a dalšími organizacemi oblíbené vánoční trhy na náměstí. Přinesou řadu novinek, atraktivní hudební vystoupení a bohatou nabídku zboží, informoval server Zlin.cz mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.

Program letos zahájí Mikulášský jarmark v pátek 6. prosince.

„Začínat budeme už v 8 hodin prvním vánočním trhem. Novinkou bude odpolední fotokoutek s Mikulášem, anděly a čerty. Chybět nesmí ani oblíbená mikulášská nadílka pro děti a rozsvěcení vánočního stromu v 17.30 hodin,“ nastínila místostarostka Yvona Wojaczková.

Letošní vánoční trhy doplní bohatý kulturní program, jehož detaily nyní dolaďuje pracovní skupina. „Jistě atraktivní bude i Řemeslný jarmark v sobotu 14. prosince s širokou nabídkou řemeslných výrobků a ukázkami práce slovenských řezbářů,“ pokračovala místostarostka.

Vánoční trhy budou na náměstí probíhat až do pondělí 23. prosince. Návštěvníci se mohou těšit na výrobky z ovčí vlny, místních včelařů, širokou nabídku adventního zboží, vánoční punč, svařák či ovocné nápoje. „Nově bude k dispozici také posezení s ohřívači a příjemnou atmosférou, které nahradí v posledních letech méně využívané kluziště,“ doplnila Yvona Wojaczková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x