Ve zlínské zoo se chystá poslední večerní prohlídka

ZLÍN - V pátek 18. října se ve zlínské zoo uskuteční poslední letošní večerní lampionová prohlídka. Serveru Zlin.cz to uvedla muvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Kdo si chce užít neopakovatelnou atmosféru večerní zoo, má jedinečnou příležitost. Pro vstup lze kromě hlavního využít od 14.00 hodin i sezonní vstup. Pokladny v tento den budou otevřeny až do 19.30 hodin, celý areál zoo pak do 21.30 hodin.

„Díky lampionovým prohlídkám mají lidé šanci zavítat do zoo ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. Poblíž obou vstupů si mohou návštěvníci také zakoupit celou lampionovou soupravu (tzn. lampion a plastové držátko včetně baterií). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo,“ konstatovala Bujáčková.

Večerní návštěvu doplní prohlídky s průvodcem. V doprovodu zaměstnanců zoo budou moci lidé zavítat k lachtanům, do tropické haly, Zátoky rejnoků, k tučňákům, do pavilonu žiraf, etiopské oblasti, do pavilonu slonů a japonské zahrady Mu-Shin. Jedinou podmínkou je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hodin, ta poslední pak v 19.30 hodin.

Originální program nabídne i zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech zavedou příchozí do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hodin, další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, ta poslední bude ve 20.40 hodin. Vstupné do zámku je pro večerní prohlídky jednotné, a to 40 Kč za osobu.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x