8 medailí z Mistrovství světa 2019 ve sportovním aerobiku pro MV Team UTB Zlín

ZLÍN - MV TEAM UTB ZLÍN se ve dnech 11.-13. října 2019 zúčastnili Mistrovství světa FISAF International World Championship fitness and sports aerobic 2019 v Holandském Leidenu.

Vysokoškolský univerzitní sportovní klub se na Mistrovství světa nominoval v šesti kategoriích a všichni závodníci si z mistrovství odváží medaile.

Vanda Šimková obhájila titul loňské mistryně světa v kategorii junior ženy. Pro letošní rok Vanda získala všechny tituly (mistryně ČR a Evropy).

V kategorii junior dua jsme měli dva týmy, kde si Vanda Šimková spolu s Erikou Ševců odváží titul I. vícemistryně světa 2019. Za rok 2019 spolu získaly titul mistryně ČR a mistryně Evropy. Titul II. vícemitrů světa si z Leidenu odváží Tereza Sečkařová spolu s Jáchymem Hanákem, tento stejný titul se jim podařil získat i na MČR 2019. Na Mistrovství Evropy si odvezli titul I. vícemitři.

Jáchym Hanák si v kategorii junior muži z Mistrovství světa odváží titul I. vícemistr světa pro rok 2019. Stejný titul získal i na MČR i na ME 2019.

Dvojčata Lucie a Gabriela Veselé jsou první rok v kategorii kadet a hned si vybojovala titul mistryň světa i mistryň ČR pro rok 2019. Na ME získaly titul I. vícemistryň Evropy.

V kategori kadet ženy se nám nominovaly dvě závodnice.
Veronika Nováková si vybojovala titul I. vícemistryně světa. Stejný titul získala i na ME. Na MČR v Praze skončila jako II. vícemistryně ČR.

Alena Březinová se dodatečně nominovala a získala titul II. vícemistryně světa.

V kategorii kadet tria se nám druhý rok po sobě nominovaly Veronika Nováková, Alena Březinová a nováček Karolína Knedlová. Z Holandska si odváží titul I. vícemistryň světa. Stejný titul si holky odváží i z MČR. Na Mistrovství Evropy získaly tiul II. vícemistryň Evropy 2019.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164399′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2480‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164399‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x