Policejní psovodi mezi sebou porovnali své dovednosti

ZLÍNSKÝ KRAJ - Policejní psovodi z celého Zlínského kraje se mezi sebou utkali na historicky druhém Přeboru Krajského ředitelství policie Zlínského kraje ve služební kynologii. Server Zlin.cz o tom za policii informoval Petr Jaroš.

Přebor se uskutečnil v několika disciplínách, konkrétně všichni soutěžící postupně předvedli své dovednosti v poslušnosti, při obranných a pachových pracích.

„V poslušnosti se nejvíce dařilo Radku Dřevojánkovi se psem Donem. Obranné práce nejlépe zvládnul Petr Nožička se psem Atakem a stejná dvojice byla nejlepší i při pachových pracích,“ upřesnil Jaroš.

V celkovém součtu se na třetím místě umístil Radek Dřevojánek s Donem, stříbrnou pozici si vybojoval Petr Gajdošík a jeho pes Ciro a absolutním vítězem krajského přeboru se stal Petr Nožička s Atakem.

Policejním psovodům ze Zlínského kraje se daří i na celostátní úrovni. Na letošním XVI. policejní mistrovství České republiky psovodů se služebními psy byl v kategorii „výbušniny“ nejlepším psovodem v republice vyhlášen Jiří Gregovský se psem Viola reprezentující právě Krajské ředitelství policie Zlínského kraje.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x