Součástí Otrokovického výtvarného salonu bude i křest městského kalendáře

OTROKOVICE - Otrokovičtí výtvarníci spolku Rozumění a jejich hosté vystaví v pondělí 4. listopadu svá díla vzniklá v letošním roce na 13. ročníku Otrokovického výtvarného salonu. Během vernisáže se tradičně uskuteční křest městského nástěnného kalendáře na následující rok, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Slavnostní část akce se uskuteční ve vestibulu a přilehlém sálu Otrokovické Besedy od 18.00 hodin. „Stejně jako v uplynulých letech se mohou návštěvníci těšit na široké spektrum vystavených výtvarných děl za účasti autorů samotných. Chybět nebudou obrazy, sochy, grafiky nebo keramika,“ konstatovala Stehlíková.

Součástí vernisáže bude křest městského nástěnného kalendáře na rok 2020. Městský kalendář nese název Otrokovicko a zprostředkovává ukázku okolních obcí. „Kalendář bude možné zakoupit přímo na vernisáži, poté v Turistickém informačním centru Otrokovice v přízemí budovy Otrokovické Besedy,“ upřesnila Stehlíková.

Výtvarná díla budou vystavena v 1. patře kulturního centra až do 30. listopadu 2019. Vstup na vernisáž i výstavu je volný.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x