Zlínský magistrát pořádá sbírku teplého oblečení pro bezdomovce

ZLÍN - Zlínský magistrát pořádá sbírku teplého ošacení pro lidi bez domova. Serveru Zlin.cz to řekl mluvčí magistrátu Tomáš Melzer.

Vzhledem k blížícímu se nepříznivému počasí žádá Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína laskavé dárce o nepotřebné starší spací pytle, stany, deky, boty (větší velikosti pro muže jsou vítány), bundy, džíny a teplé ponožky, a to letos pro muže i ženy. Jiné oblečení v tuto chvíli nemůže sociální odbor přijímat z důvodu nedostatečné kapacity skladovacích prostor.

„Uvedené věci se budou postupně, dle aktuálních potřeb, věnovat lidem bez přístřeší. Při jejich distribuci bude Odbor sociálních věcí magistrátu města Zlína pečlivě dohlížet na to, aby nedocházelo ke zneužívání darů např. jejich prodejem,“ poznamenal Melzer. Lidé, kteří budou ochotni bezdomovcům teplé ošacení věnovat, mohou věci donést na Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína, který se nachází v přízemí budovy Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně na třídě T. Bati 3792, Zlín. Dary přijímá kancelář č. 110 v pondělí a středu od 8.00 do 17.00 hodin. V úterý, čtvrtek a pátek pak od 8.00 do 14.00 hodin. Případné další informace podá Kateřina Vavrušová, tel. č.: 577 630 827, katerinavavrusova@zlin.eu.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x