Na Výletišti v luhačovické části Kladná Žilín přibylo nové ohniště

LUHAČOVICE - Návštěvníci, kteří zavítají do sportovně kulturního areálu v luhačovické části Kladná Žilín, budou moci posedět u nově zbudovaného ohniště. Server Zlin.cz o tom informovala Vendula Gergelová.

Členové mysliveckého spolku Kladná Žilín se rozhodli, že uskuteční další krok ke zvelebení obce. Tentokrát se zaměřili na dosud stále chybějící ohniště na místním Výletišti, jak je zde nazýván sportovně-kulturní areál.

Místo určené k táborákům nebylo dosud nijak zpevněné, šlo pouze o jakousi vyhrazenou plochu v rohu areálu. Nyní je vzhled této plochy o poznání lepší. Myslivci místo nejdříve uklidili. Poté vyhloubili kruhový základ, který zpevnili armaturou a betonem, a to celé olemovali žulovými kostkami a nakonec zaspárovali. K novému ohništi už chybělo jen nové posezení. O jeho zhotovení se postarali dva místní truhláři, taktéž zároveň myslivci, kteří jej vyrobili z masivních smrkových kmenů,“ upřesnila Vendula Gergelová. Zároveň vyzvala veřejnost, aby nové ohniště přišla někdy vyzkoušet.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x