Zlín končí v MOL Cupu. V Mladé Boleslavi prohrál 1:3

MLADÁ BOLESLAV - V hodně okleštěné sestavě nastoupili v osmifinále fotbalisté zlínského Fastavu v Mladé Boleslavi. Už pátý soutěžní zápas kalendářního roku mezi oběma týmy se nevyvíjel špatně. Špatný je ale pro Zlíňany výsledek. Favorit nakonec vyhrál 3:1.

V brance hostů nastoupil mladý Šiška a dlužno říci, že dlouho držel akcie oslabeného zlínského týmu. Pěkně si například poradil s hlavičkou Tatajeva.

Hosté hráli slušně takticky, v 19. minutě dokonale zaskočili domácí obranu. Bartošák nacentroval a Fantiš si věděl rady, golman Šeda neměl nárok.

Škoda, že hosté neudrželi vedení do poločasu. V jeho samém závěru nabíl míč Mešanovič Tatajevovi a ten už se podruhé nezmýlil.

Zlínský osud má poslední dobou jméno Komličenko.

Ruský kanonýr potvrdil své kvality v 65. minutě, kdy se dobře zorientoval a propálil Šišku.

Zlínští dřeli, bojovali až do samého závěru, ale když v nastavení našel Komličenko Ladru a ten rozvlnil síť, vezli si Ševci domů vyřazení i smutek. Prohráli 1:3.

V lize teď půjde do tuhého, v pondělí hraje na zlínské Letné silná Plzeň.