Slayer zaútočí v hradišťské Hvězdě koncertem a horrorem

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – V uherskohradišťském kině Hvězda se ve středu 6. listopadu uskuteční metalový koncert prostřednictvím filmu Slayer: The Repentless Killogy. Server Zlin.cz na akci upozornil mluvčí hradišťských městských kin Jaromír Orel.

Heavy, speed a pak přišel thrash, aby drtil bláznivé „headbangers“ metalové fanoušky v dávných osmdesátkách. V té době kralovaly americké a potažmo i světové thrash metalové scéně čtyři skupiny: Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax. Ani jedna z nich po téměř čtyřech dekádách nezmizela. Status králů thrash metalu si ale udržel jen Slayer, ostatní bandy ze slavného čtyřlístku poněkud vyměkly.

„Na závěr své velkolepé kariéry chystá Slayer ještě poslední ofenzivu na velké plátno s koncertním snímkem Slayer: The Repentless Killogy. Záznam nekompromisního koncertu, nasnímaného v Los Angeles 5. 8. 2017, předskočí krátký hororový příběh. Večer se Slayer si mohou fanoušci vychutnat také v kině Hvězda Uherské Hradiště, které jej promítne ve středu 6. 11. ve 20 hodin. Program se nebude opakovat,“ vzkázal divákům Orel.

Film trvá 130 minut, vstupné je 250 korun, snížené pak pořídí studenti a senioři za 200 korun.

 

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x