Valašské Meziříčí se chystá na Týden zdraví

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Od pondělí 11. do pátku 15. listopadu pořádá Valašské Meziříčí oblíbený Týden zdraví. Chybět nebude tradiční měření zdravotních ukazatelů, plavecká akce Plaveme přes Atlantik, ani aktivity pro všechny věkové kategorie, slíbil prostřednictvím serveru Zlin.cz mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.

Týden zdraví startuje v pondělí Cvičením pro děti od pěti do sedmi let v Sokolovně zdarma a akcí Plaveme 1+1 na místním krytém bazénu, která trvá až do pátku.

„V úterý od 13 do 18 hodin a středu od 9 do 13 hodin bude v Zámku Žerotínů probíhat Měření ukazatelů zdraví pro veřejnost. Zájemci tak zdarma zjistí například svůj BMI a celkový objem tuku v těle, nitrooční tlak, funkci plic nebo si mohou nechat vyšetřit pigmentové skvrny,“ pozvala místostarostka Zdislava Odstrčilová a pokračovala: „Nabídka aktivit v rámci Týdne zdraví je opravdu široká a určená všem věkovým kategoriím. Jistě atraktivní bude také akce Plaveme přes Atlantik, která proběhne na krytém bazénu ve čtvrtek. Jejím cílem je pokus o překonání loňského rekordu 149 uplavaných kilometrů.“

Kompletní program Týdne zdraví:

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x