Odvedení dětí do školky přišlo ženu pěkně draho, přišla o více než 60 tisíc korun

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Až pětileté vězení hrozí neznámému pachateli, který v Uherském Hradišti okradl matku dvou dětí. Než je stihla odvést do školky, ukradl jí z auta batoh s peněženkou, ve které bylo přes 60 tisíc korun, serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Milena Šabatová.

Žena přijela se svým autem VW Passat ke školce v ulici 28. října před osmou hodinou ranní. Ve spěchu zavedla děti do budovy a neuvědomila si, že auto nechala odemčené.I když byla po pár minutách zpátky, zloděj tohoto krátkého okamžiku využil a ze sedadla spolujezdce jí ukradl batůžek. V něm měla peněženku s finanční hotovostí 63 tisíc korun, navíc přišla i o veškeré doklady a platební kartu.

„Pachatel je nyní podezřelý z trestného činu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Upozorňujeme všechny, kteří se vzdalují od auta třeba jen na pár minut, aby nenechávali uvnitř žádné věci a svůj dopravní prostředek řádně uzamkli. I zdánlivě bezcenná věc může přilákat zloděje,“ dodala Šabatová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x