K požáru haly v průmyslovém areálu v Otrokovicích vyjelo pět jednotek hasičů.

OTROKOVICE - Před osmou hodinou ranní došlo k požáru v hale v průmyslovém areálu v Otrokovicích. Oznámení o požáru vzduchotechniky v budově 14 v areálu TOMA a.s. přijali hasiči v 8:00 hodin. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z požární stanice Otrokovice a centrální požární stanice Zlín a také dobrovolným jednotkám hasičů měst Napajedla, Otrokovice a obce Kvítkovice.

Průzkumem hasiči zjistili, že hoří filtry vzduchotechniky. Hasiči v dýchacích přístrojích požár uhasili jedním vysokotlakým proudem vody. Po uhašení zkontrolovali teploty termokamerou a provedli přetlakové větrání zakouřené haly.

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů a Policie České republiky.

Šetřením bylo zjištěno, že v době požáru bylo v objektu 22 osob. Tyto osoby budovu opustily před příjezdem hasičů. Před příjezdem hasičů se snažil jeden ze zaměstnanců uhasit požár s hasicím přístrojem.

Příčina požáru zůstává v šetření hasičů.

Škoda způsobená požárem byla stanovena v předběžné výši 5 000 000 Kč.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164619′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2496‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164619‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>