Zraněného řidiče museli hasiči z vozu vyprostit.

ZLÍNSKO - Krátce po čtvrté hodině odpolední došlo v obci Lipina k dopravní nehodě osobního automobilu. Podle informací od oznamovatele se v havarovaném voze nacházela jedna zaklíněná osoba. Operační důstojník HZS kraje proto na místo okamžitě vyslal jednotky profesionálních hasičů ze stanic Valašské Klobouky a Slavičín.

Jako první se k události dostavila jednotka z Valašských Klobouk. V době jejího příjezdu byl havarovaný automobil na boku mimo komunikaci a vevnitř se nacházel zraněný řidič. Hasiči zajistili místo nehody a ve spolupráci se záchranáři vyprostili osobu zadní částí vozu bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Po prvotním ošetření byl řidič naložen do sanitky zdravotnické záchranné služby a odvezen do nemocnice.

Na pokyn velitele provedla jednotka odpojení akumulátoru vozu a celkové protipožární zabezpečení. Protože nedocházelo k úniku provozních náplní a nehrozilo zde žádné nebezpečí, bylo místo události předáno policii a hasiči se v 17:54 hodin vrátili zpět na svou základnu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164628′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2502‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164628‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>