Derby pro Fastav. Drama v závěru, výhra Zlína 2:1

ZLÍN - Zajímavý fotbal, především ve druhé půli. Vysoká produktivita domácího Fastavu a kus štěstí v závěru. V derby Zlínského kraje zvítězili domácí nad Slováckem těsně 2:1.

Na kombinační fotbal hostů odpověděli domácí už ve 20. minutě pěknou ranou Hlinky, Trmal se jen tetelil štěstím, že míč skončil na tyči.

Ve 32. minutě zahrál Džafič umně trestný kop, domácí chasník Poznar pěkně umístil míč hlavou a Zlín vedl.

Ve druhé půli to vzal na sebe znovu domácí Poznar. Dovedně podržel míč, zacentroval, Čanturišvili přepustil míč kapitánu Jiráčkovi a domácí vedli o dvě branky.

Ale hotovo nebylo. Havlík nacentroval z trestňáku, Hofmann byl hodně hbitý a mezi zlínskými zadáky a dlouhou nohou dokázal snížit.

Hosté mohli okamžitě vyrovnat, ránu Dvořáka ale dokázal zpacifikovat výborným zákrokem brankář Rakovan.

Pak ho už překonal hlavou Sadílek, ale v pravý čas byl před odkrytou domácí brankou Hnaníček a míč odhlavičkoval do bezpečí.

Fanoušci hostů se stejně jako jejich záložník jen chytali za hlavy.

Fastav Zlín – 1. FC Slovácko 2:1.