Auto v poli i sražený chodec

Foto: HZS ZK
ZLÍNSKÝ KRAJ - Sobotní dopoledne se ve Zlínském kraji neslo v duchu dopravních nehod.

Jako první vyjížděli hasiči ze stanice Valašské Meziříčí krátce před devátou hodinou ranní k havárii osobního vozidla, které narazilo do stromu u Kelče na Vsetínsku směrem na Všechovice. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii.


Čtrnáct minut po desáté hodině dopolední byli vysláni hasiči ze stanice Kroměříž k nehodě dalšího osobního vozidla, které tentokrát skončilo v poli na boku. Dvě zraněné osoby si do péče převzali přivolaní záchranáři. Hasiči vozidlo zajistili a provedli protipožární opatření. Na místě nehody řídili dopravu kyvadlově.


O chvíli později se stala další dopravní nehoda, a to ve Velkých Karlovicích v místní části Malé Karlovice, kde došlo ke střetu vozidla s chodcem. Na místo byli vysláni dobrovolní hasiči z Karolinky. Po jejich příjezdu se na místě nacházela horská služba. Hasiči zraněné osobě poskytli předlékařskou pomoc a řídili na místě dopravu.


K poslední dopolední dopravní nehodě dvou osobních vozidel vyjeli pět minut před půl jedenáctou hasiči ze stanice Uherské Hradiště. Po příjezdu k nehodě, která se stala u Kunovic na Uherskohradišťsku, hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, odpojení autobaterií a zasypali uniklé provozní kapaliny. 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x